Bakugan Coreal - Super gra PBF

Bakugan coreal to wspaniała PBF-owa gra BAKUGAN !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-09-29 17:04:09

SHUN

Król bakugan

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 12
Punktów :   

Poradnik "jak zacząć ?'

Witam.
Jestem Administratorem strony http://www.bakugancoreal.pun.pl/
Teraz napiszę co najpierw trzeba zrobić.
_
1. najpierw zrób własną kartę postaci. Musisz napisać w niej Imię swojej postaci, Domenę i ile aktualnie posiadasz gotówki. Na tym forum jest waluta ZK czyli Złote Krążki --> ( o ). Na początku każdy gracz ma 1 000 ( o ).
Warto wydać te pieniądze na bakugany i karty. Założyć Kartę postaci możesz [url=http://www.bakugancoreal.pun.pl/viewforum.php?id=4]Tutaj[url/
_
Bakugany i karty można kupić w BAKUMARKECIE w odpowiednich Podforach i Tematach.
UWAGA ! Kiedy kupujesz bakugana, kupujesz tylko jego moc. Nazwę każdego bakugana przysyła administrator poprzez PW. Nazwy Bakuganów są losowe i napewno 2 lub więcej graczy nie będzie miało takie samego bakugana. jeżeli już tak będzie to wyniknie to tylko i wyłącznie przez moje Gapiostwo. takie coś należy zgłosić mnie.
No więc kiedy już będziesz miał chociaż 1 bakugana, 3 karty otwarcia i 3 karty supermocy będziesz mógł przystąpic do bitwy.
No więc tak : Kiedy już masz partnera do walki, stwóż wątek w Dziale Pojedynek. Jeżeli chcesz walczyć jeden na jednego wątek umieść w Forum 1 VS 1. Jeżeli masz partnera i chcesz walczyć dwóch na dwóch Forum 2 VS 2 jest  stworzone specjalnie do takich bitew.
A WIĘC LET'S BRAWL !
_
CHcesz walczyć silniejszymi bakuganami ?
Nie ma sprawy !
Morzesz poprostu kupić lepszego bakugana. ALE UWAŻAJ ! Im lepszy bakugan tym droższy.
Ale jest też inny sposób. Idż do działu dla NPC. Spotkasz tam dziadka Alice, który jest wynalazcą i może ulepszyć twoje bakugany.
Poziom ulepszania jest następujący :
+0 - Twój poziom wyjściowy
+1 - Dziadek Alice może ci go ulepszyć. Ale Uważaj ! Dziadek Alice też musi na tym zarobić ! będzie on chciał od ciebie pieniądze ! im wyższy G-power bakugana, tym więcej ( o ) będzie chciał !
od + 1 do + 5 -  Dziadek Alice będzie żądał od ciebie ( o ) za każde ulepszenie.
od +5 do +9 - Dziadek Alice będzie żądał od ciebie ( o ) oraz różnych kart Super mocy bez których nie będzie w stanie wygenerować punktów G - power które przy ulepszaniu dodaje bakuganowi.
+ 10 - to już jest bakugan PRO COREAL posiadający 1 000 000 ( milion ) G - power.
_
Pamiętaj że nie możesz ulepszyć Bakugana od razu z +1 do np. +3. Aby mieć Bakugana +3 musisz najpierw go ulepszyć na 1 i 2 a dopiero potem na 3.
_
Pamiętaj również o tym że ulepszanie to nic innego jak poprostu dodawanie bakuganowi G - powera.
_
RANKING : W każdym forum działu pojedynku widnieje Ranking. ABy wejść do rankingu musisz stoczyć swoją pierwszą walkę. póżniej zgłosić się do mnie  na PW, dać link do Walki i poprosić o dopisanie punktów do rankingu.

TO WSZYSTKO. MIŁEGO GRANIA !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.volleycentrum.pun.pl www.badboy.pun.pl www.rifp.pun.pl www.narutofaans.pun.pl www.poke-arena.pun.pl