Bakugan Coreal - Super gra PBF

Bakugan coreal to wspaniała PBF-owa gra BAKUGAN !


#1 2010-09-29 17:56:13

SHUN

Król bakugan

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 12
Punktów :   

Dom Dziadka Alice

Witaj ! jestem Dziadkiem Alice !
na tym forum odpowiadam za ulepszanie Bakuganów.
Każdy nowo zakupiony bakugan ze sklepu pa poziom +0.
W zależności od tego, jaki masz aktualnie poziom mogę ulepszyc twojego bakugana na : +1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, i 9.
Im więcej twój bakugan ma G- powera tym droższe będzie ulepszenie.
Jeżeli jesteś zainteresowany ulepszaniem bakuganów napisz tutaj nazwę swojego bakugana, domenę, ilość G - powera i aktualny poziom ulepszenia. Ja napiszę ci w twoim poście poprzez Edytowanie ile kosztowało będzie ulepszenie.
UWAGA ! czasami punkty G - powera  które dodaje do twojego bakugana mają zbyt dużą energię i mogą go zniszczyć !
Kiedy Bakugan zostanie zniszczony nie będziesz mógł go spowrotem odzyskać. Jeżeli chcesz uniknąć zniszczenia bakugana zdobądż kartę Coreal Ewolution. Zdobyć ją możesz tylk owtedy kiedy zdobędziesz pierwsze miejsce w turnieju bakugan. PAMIĘTAJ również że zdobytą kartę Coreal Ewolution możesz użyć tylko jeden raz i tylko u mnie podczas ulepszania. według legendy Bakuganów karta Coreal Ewolution  użyta w walce ma działanie destrukcyjne i niszczy wszystkie bakugany na polu bitwy. Również te żucone przez właściciela karty.

Offline

 

#2 2010-10-13 16:47:36

Maskarad

Książę Bakugan

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 11
Punktów :   

Re: Dom Dziadka Alice

Hydranoid Darkus [530] +0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4ju.pun.pl www.bleachsoulzonepbf.pun.pl www.bud09.pun.pl www.casimirus.pun.pl www.sredniowiecze-rpg.pun.pl